TOOKY TOY Puzzle Alfabet Montessori Nauka Literek Słów Zwierzątka 57 el.

33,00

Opis produktu

Karty z ilustracjami zwierzątek z klockami do dopasowania w kształcie liter od marki Tooky Toy to świetny sposób, aby pomóc dzieciom w rozpoznawaniu liter alfabetu i rozwijaniu wczesnego słownictwa. Każda karta ma rysunek zwierzęcia i kontury imienia zwierzęcia, w którym dzieci muszą ułożyć odpowiednie litery do umieszczenia w konturze. Sprzedawane z przyjazną dla dzieci obręczą, aby złożyć wszystkie karty razem po zakończeniu.

Charakterystyka:

  • - od 3 lat,
  • - zestaw zawiera 57 elementów: 26 literek/klocków, 30 kart i obręcz do złożenia kart,
  • - pomalowana nietoksycznymi farbami,
  • - w delikatnej pudrowej kolorystyce,
  • - wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Zabawka rozwija:

  • - pomaga w nauce liter,
  • - rozwija koordynację wzrokowo ruchową,
  • - zdolności manualne.

Ekozabawki skierowane są już dla najmłodszych dzieci, które wykonuje się z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu są one w stu procentach bezpieczne i nieszkodliwe nie tylko dla samego środowiska, ale także i dla Twojej pociechy.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

TOOKY TOY Puzzle Alfabet Montessori Nauka Literek Słów Zwierzątka 57 el.
TOOKY TOY Puzzle Alfabet Montessori Nauka Literek Słów Zwierzątka 57 el.