Łowienie Rybek Ryb Drewniana Gra Rodzinna Viga Toys Magnes

73,00

Opis produktu

Łowimy rybki Drewniana gra od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy. Taka gra dla dziecka od 2 roku życia pomogą kształtować precyzję ruchów rączek, oraz poprawić koordynację wzrokowo-ruchową. Kolorowe rybki cieszą oko i zachęcają do zabawy. Celem gry jest złowienie jak największej ilości kolorowych rybek, które pływają w jeziorze. Kto pierwszy? Ten lepszy! To zalety, których nie zastąpi żadna inna zabawka.

W zestawie znajdują się 4 wędki, 20 kolorowych rybek oraz drewniane jeziorko.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Łowienie Rybek Ryb Drewniana Gra Rodzinna Viga Toys Magnes
Łowienie Rybek Ryb Drewniana Gra Rodzinna Viga Toys Magnes