Dostępne Zabawki drewniane

Wyświetlanie 1–12 z 80 wyników

Zabawki drewniane są bezpieczne, kolorowe, trwałe i dają dziecku możliwość radosnej i swobodnej zabawy. Dlatego powinny znaleźć się w każdym dziecięcym pokoju. W tej kategorii produktów oferujemy duży wybór zabawek przeznaczonych dla chłopca i dla dziewczynki, w tym: zabawki kreatywne, logiczne, układanki, klocki, sortery i inne.

Ramię w ramię z ekologią!

Obecnie wielu rodziców chętnie sięga po drewniane zabawki dla dzieci, które są jak małe dzieła sztuki i łączą to, co zdrowe dla dziecka z możliwością radosnej i beztroskiej zabawy. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego typu zabawek, w tym: drewniane klocki, koniki na biegunach, drewniane kuchnie z akcesoriami, interaktywne tablice drewniane, liczydła i inne, edukacyjne zabawki dla dzieci w różnym wieku.

Oferujemy produkty wysokiej jakości i renomowanych marek, wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy detal, dzięki czemu można je nazwać małymi dziełami sztuki.

Eksperci wskazują, że w najbliższych latach rynek drewnianych zabawek w Polsce będzie rozwijał się, czemu sprzyja fakt wzrostu świadomości rodziców w kwestii wpływu ekologicznych zabawek na rozwój dzieci oraz ich bezpieczeństwa i wysokiej jakości.

Podaruj swojemu dziecku radość!

W tej kategorii produktów oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju drewnianych zabawek, które spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa, są ręcznie wykańczane, wygładzane i malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami. Wiele produktów wykonanych jest z certyfikowanego drewna, np. sklejki brzozowej i materiałów pochodzących z recyklingu. Oferujemy również drewniane pomoce naukowe i zabawki interaktywne dla dzieci, wykonane z ekologicznych i odnawialnych źródeł, takich jak drzewo bambusowe. Zabawki są bezpieczne dla dzieci, ponieważ kleje, stosowane podczas ich produkcji nie zawierają szkodliwego formaldehydu, a powierzchnie malowane są naturalnym woskiem pszczelim.

Drewniane zabawki to idealnie wyposażenie każdego dziecięcego pokoju i wspaniały pomysł na prezent dla dziecka z okazji urodzin, świąt lub Dnia Dziecka.